Bestyrelse for Landsbyrådet

KTS Landsbyråds Bestyrelse 2018

Formand

Niels Peter Nielsen  Kløvermarken 13, 6300 Gråsten

(e-mail) ingeniels@kgnielsen.dk

 

Næstformand

Hans Jørgen Bollmann  Vestermark 4, 6300 Gråsten

(e-mail) bollmann@bbsyd.dk

 

Kasserer

Birger Wraae Buskmosevej 24, 6300 Gråsten

(e-mail) birgerwraae@gmail.com

 

Sekretær

Anette Ebbesen  Kløvermarken 7, 6300 Gråsten

(e-mail) a.ebbesen@bbsyd.dk

 

Revisor

Inge Nielsen  Kløvermarken 13, 6300 Gråsten

(e-mail) ingeniels@kgnielsen.dk

 

Revisor

Povl Erik Møller  Buskmosevej 41, 6300 Gråsten

(e-mail) povlerikmoeller@bbsyd.dk

 

Webmaster

Jens Aage Holm Skovtoft 6, 6300 Gråsten                           (e-mailjensaageholm@gmail.com

 

 

Bestyrelsesmedlemmer:

 

Lilian Jensen   Degnetoft 15, 6300 Gråsten

(e-mail) lilian.frees.jensen@gmail.com

 

Allan Bjerregaard  Tørsbølgade 55, 6300 Gråsten

(e-mail) allan_bjerregaard@live.dk

 

Gerd Conradsen  Nørretoft 14, 6300 Gråsten

(e-mail) cconradsen@mail.dk

 

Christian Thaysen  Højtoft 44, 6300 Gråsten

(e-mail) Thaysen@privat.tele.dk

 

Hardy Johansen  Vestermark 8, 6300 Gråsten

(e-mail) wgh@bbsyd.dk

 

Bodil Brunsgaard  Felstedvej 30, 6300 Gråsten

(e-mail) bhpbrunsgaard@bbsyd.dk

 

 

Suppleanter:

 

Ove Lauritzen  Tørsbølgade 41, 6300 Gråsten

(e-mail) oal@live.dk

 

Anette Ebbesen  Kløvermarken 7, 6300 Gråsten

(e-mail) a.ebbesen@bbsyd.dk

 

Revisor suppleant:

 

Hans Peter Brunsgaard  Felstedvej 30, 6300 Gråsten

(e-mail) bhpbrunsgaard@bbsyd.dk

 

 

 

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *